Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6836 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 39900 $

Ціна: 315000 $

  • 3 кім. квартира, 123 кв. м., 3/3 поверх
  • Ціна за м2  2 560 $

Ціна: 59000 $

  • 3 кім. квартира, 62 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  951 $

Ціна: 73000 $

  • 3 кім. квартира, 58 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  1 258 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 71 кв. м., 10/17 поверх
  • Ціна за м2  1 056 $

Ціна: 48000 $

  • 3 кім. квартира, 57 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  842 $

Ціна: 20000 $

  • 3 кім. квартира, 55 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  363 $

Ціна: 57899 $

  • 3 кім. квартира, 64 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  904 $

Ціна: 49000 $

Ціна: 25000 $

  • 3 кім. квартира, 67 кв. м., 4/14 поверх
  • Ціна за м2  373 $

Ціна: 111700 $

  • 3 кім. квартира, 82 кв. м., 4/7 поверх
  • Ціна за м2  1 362 $

Ціна: 180500 $

  • 3 кім. квартира, 95 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  1 900 $

Ціна: 120000 $

Ціна: 51000 $

  • 3 кім. квартира, 61 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  836 $

Ціна: 260000 $

Ціна: 73000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  1 123 $

Ціна: 90000 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  1 285 $