Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6836 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 65000 $

  • 3 кім. квартира, 50 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 300 $

Ціна: 35500 $

  • 3 кім. квартира, 50 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  710 $

Ціна: 55000 $

  • 3 кім. квартира, 68 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  808 $

Ціна: 48999 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  699 $

Ціна: 145000 $

  • 3 кім. квартира, 90 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 611 $

Ціна: 35000 $

Ціна: 58000 $

Ціна: 45000 $

  • 3 кім. квартира, 64 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  703 $

Ціна: 82000 $

  • 3 кім. квартира, 82 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 65000 $

  • 3 кім. квартира, 72 кв. м., 6/6 поверх
  • Ціна за м2  902 $

Ціна: 95000 $

  • 3 кім. квартира, 68 кв. м., 1/16 поверх
  • Ціна за м2  1 397 $

Ціна: 140000 $

  • 3 кім. квартира, 101 кв. м., 15/21 поверх
  • Ціна за м2  1 386 $

Ціна: 112000 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  1 600 $

Ціна: 96000 $

  • 3 кім. квартира, 98 кв. м., 22/22 поверх
  • Ціна за м2  979 $

Ціна: 106000 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  1 514 $