Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6836 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 285000 $

  • 3 кім. квартира, 85 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  3 352 $

Ціна: 76000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 3/4 поверх
  • Ціна за м2  1 169 $

Ціна: 78000 $

  • 3 кім. квартира, 84 кв. м., 13/25 поверх
  • Ціна за м2  928 $

Ціна: 58000 $

  • 3 кім. квартира, 71 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  816 $

Ціна: 69000 $

  • 3 кім. квартира, 57 кв. м., 3/16 поверх
  • Ціна за м2  1 210 $

Ціна: 145000 $

  • 3 кім. квартира, 90 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 611 $

Ціна: 225000 $

  • 3 кім. квартира, 125 кв. м., 3/4 поверх
  • Ціна за м2  1 800 $

Ціна: 130960 $

  • 3 кім. квартира, 80 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 637 $

Ціна: 66000 $

  • 3 кім. квартира, 59 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 118 $

Ціна: 86000 $

  • 3 кім. квартира, 99 кв. м., 13/17 поверх
  • Ціна за м2  868 $

Ціна: 44000 $

  • 3 кім. квартира, 69 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  637 $

Ціна: 345000 $

  • 3 кім. квартира, 170 кв. м., 5/6 поверх
  • Ціна за м2  2 029 $

Ціна: 96970 $

  • 3 кім. квартира, 44 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  2 203 $

Ціна: 85000 $

  • 3 кім. квартира, 73 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  1 164 $

Ціна: 85000 $

  • 3 кім. квартира, 83 кв. м., 8/12 поверх
  • Ціна за м2  1 024 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 153 $