Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6836 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 91630 $

  • 3 кім. квартира, 107 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  856 $

Ціна: 55000 $

  • 3 кім. квартира, 76 кв. м., 16/24 поверх
  • Ціна за м2  723 $

Ціна: 35000 $

  • 3 кім. квартира, 56 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  625 $

Ціна: 65000 $

Ціна: 40000 $

Ціна: 25000 $

  • 3 кім. квартира, 67 кв. м., 4/14 поверх
  • Ціна за м2  373 $

Ціна: 99500 $

  • 3 кім. квартира, 82 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  1 213 $

Ціна: 68000 $

  • 3 кім. квартира, 60 кв. м., 7/14 поверх
  • Ціна за м2  1 133 $

Ціна: 86000 $

  • 3 кім. квартира, 92 кв. м., 3/8 поверх
  • Ціна за м2  934 $

Ціна: 55950 $

Ціна: 68000 $

  • 3 кім. квартира, 64 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 062 $

Ціна: 100000 $

  • 3 кім. квартира, 86 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 162 $

Ціна: 85500 $

  • 3 кім. квартира, 62 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  1 379 $

Ціна: 183900 $

  • 3 кім. квартира, 96 кв. м., 6/6 поверх
  • Ціна за м2  1 915 $

Ціна: 128000 $

  • 3 кім. квартира, 72 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  1 777 $

Ціна: 85000 $

Ціна: 220000 $

  • 3 кім. квартира, 91 кв. м., 6/16 поверх
  • Ціна за м2  2 417 $

Ціна: 150000 $

  • 3 кім. квартира, 105 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  1 428 $