Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6836 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 59000 $

  • 3 кім. квартира, 52 кв. м., 3/4 поверх
  • Ціна за м2  1 134 $

Ціна: 64999 $

  • 3 кім. квартира, 50 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 299 $

Ціна: 31000 $

  • 3 кім. квартира, 75 кв. м., 2/4 поверх
  • Ціна за м2  413 $

Ціна: 44500 $

  • 3 кім. квартира, 69 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  644 $

Ціна: 32000 $

  • 3 кім. квартира, 36 кв. м., 2/2 поверх
  • Ціна за м2  888 $

Ціна: 42000 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 12/16 поверх
  • Ціна за м2  600 $

Ціна: 82000 $

  • 3 кім. квартира, 71 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  1 154 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 153 $

Ціна: 97000 $

  • 3 кім. квартира, 71 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 366 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 65,9 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 138 $

Ціна: 50900 $

  • 3 кім. квартира, 63 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  807 $

Ціна: 145000 $

  • 3 кім. квартира, 94 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  1 542 $

Ціна: 160000 $

  • 3 кім. квартира, 63 кв. м., 2/3 поверх
  • Ціна за м2  2 539 $

Ціна: 195000 $

  • 3 кім. квартира, 80 кв. м., 13/23 поверх
  • Ціна за м2  2 437 $

Ціна: 45000 $

Ціна: 3240000 грн

  • 3 кім. квартира, 69 кв. м., 10/14 поверх
  • Ціна за м2  46 956 грн

Ціна: 39000 $

  • 3 кім. квартира, 64 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  609 $