Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6836 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 380000 $

  • 3 кім. квартира, 108 кв. м., 21/24 поверх
  • Ціна за м2  3 518 $

Ціна: 47000 $

Ціна: 285000 $

  • 3 кім. квартира, 100 кв. м., 15/26 поверх
  • Ціна за м2  2 850 $

Ціна: 35500 $

  • 3 кім. квартира, 64 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  554 $

Ціна: 58000 $

  • 3 кім. квартира, 72 кв. м., 13/16 поверх
  • Ціна за м2  805 $

Ціна: 40000 $

  • 3 кім. квартира, 67 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  597 $

Ціна: 106000 $

  • 3 кім. квартира, 101 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  1 049 $

Ціна: 87000 $

  • 3 кім. квартира, 77 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  1 129 $

Ціна: 35000 $

  • 3 кім. квартира, 68 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  514 $

Ціна: 79900 $

  • 3 кім. квартира, 78 кв. м., 7/14 поверх
  • Ціна за м2  1 024 $

Ціна: 47000 $

  • 3 кім. квартира, 59 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  796 $

Ціна: 580000 $

  • 3 кім. квартира, 162 кв. м., 6/6 поверх
  • Ціна за м2  3 580 $

Ціна: 52000 $

  • 3 кім. квартира, 62 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  838 $

Ціна: 178000 $

  • 3 кім. квартира, 98 кв. м., 10/11 поверх
  • Ціна за м2  1 816 $

Ціна: 63000 $

  • 3 кім. квартира, 73 кв. м., 11/16 поверх
  • Ціна за м2  863 $

Ціна: 54000 $

  • 3 кім. квартира, 58 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  931 $

Ціна: 90000 $

  • 3 кім. квартира, 67 кв. м., 4/15 поверх
  • Ціна за м2  1 343 $