Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6836 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 37000 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 153 $

Ціна: 139305 $

  • 3 кім. квартира, 74 кв. м., 8/16 поверх
  • Ціна за м2  1 882 $

Ціна: 79000 $

  • 3 кім. квартира, 98 кв. м., 9/14 поверх
  • Ціна за м2  806 $

Ціна: 125000 $

  • 3 кім. квартира, 98 кв. м., 3/3 поверх
  • Ціна за м2  1 275 $

Ціна: 49900 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  767 $

Ціна: 89900 $

  • 3 кім. квартира, 100 кв. м., 3/4 поверх
  • Ціна за м2  899 $

Ціна: 88000 $

  • 3 кім. квартира, 81 кв. м., 25/26 поверх
  • Ціна за м2  1 086 $

Ціна: 70999 $

  • 3 кім. квартира, 80 кв. м., 10/15 поверх
  • Ціна за м2  887 $

Ціна: 108000 $

  • 3 кім. квартира, 119 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  907 $

Ціна: 356000 $

  • 3 кім. квартира, 161 кв. м., 25/25 поверх
  • Ціна за м2  2 211 $

Ціна: 79999 $

  • 3 кім. квартира, 74 кв. м., 20/24 поверх
  • Ціна за м2  1 081 $

Ціна: 47000 $

  • 3 кім. квартира, 59 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  796 $

Ціна: 65000 $

  • 3 кім. квартира, 61 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 065 $

Ціна: 72000 $

  • 3 кім. квартира, 74 кв. м., 10/26 поверх
  • Ціна за м2  972 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 153 $