Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6836 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 57000 $

  • 3 кім. квартира, 82 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  695 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 153 $

Ціна: 72000 $

  • 3 кім. квартира, 80 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  900 $

Ціна: 66000 $

  • 3 кім. квартира, 64 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  1 031 $

Ціна: 62500 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 7/10 поверх
  • Ціна за м2  1 153 $

Ціна: 43000 $

  • 3 кім. квартира, 68 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  632 $

Ціна: 75146 $

  • 3 кім. квартира, 61 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 231 $

Ціна: 26500 $

  • 3 кім. квартира, 57 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  464 $

Ціна: 37000 $

  • 3 кім. квартира, 55 кв. м., 2/3 поверх
  • Ціна за м2  672 $

Ціна: 126000 $

  • 3 кім. квартира, 116 кв. м., 4/12 поверх
  • Ціна за м2  1 086 $

Ціна: 40000 $

Ціна: 118000 $

  • 3 кім. квартира, 90 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  1 311 $

Ціна: 85000 $

  • 3 кім. квартира, 86 кв. м., 3/3 поверх
  • Ціна за м2  988 $