Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6836 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 65000 $

  • 3 кім. квартира, 55 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  1 181 $

Ціна: 65000 $

  • 3 кім. квартира, 55 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  1 181 $

Ціна: 125000 $

  • 3 кім. квартира, 98 кв. м., 3/3 поверх
  • Ціна за м2  1 275 $

Ціна: 69000 $

  • 3 кім. квартира, 69 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 225000 $

Ціна: 110000 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  1 571 $

Ціна: 210000 $

  • 3 кім. квартира, 80 кв. м., 3/4 поверх
  • Ціна за м2  2 625 $

Ціна: 42500 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 1/16 поверх
  • Ціна за м2  607 $

Ціна: 150000 $

  • 3 кім. квартира, 60 кв. м., 10/25 поверх
  • Ціна за м2  2 500 $

Ціна: 87000 $

Ціна: 87000 $

Ціна: 88000 $

  • 3 кім. квартира, 88 кв. м., 13/17 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 87000 $

  • 3 кім. квартира, 62 кв. м., 5/9 поверх
  • Ціна за м2  1 403 $

Ціна: 105000 $

  • 3 кім. квартира, 84 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  1 250 $

Ціна: 170000 $

  • 3 кім. квартира, 117 кв. м., 4/31 поверх
  • Ціна за м2  1 452 $

Ціна: 88500 $

  • 3 кім. квартира, 97 кв. м., 27/28 поверх
  • Ціна за м2  912 $