Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6834 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 55000 $

  • 3 кім. квартира, 68 кв. м., 5/16 поверх
  • Ціна за м2  808 $

Ціна: 92000 $

Ціна: 89000 $

Ціна: 98500 $

  • 3 кім. квартира, 76 кв. м., 4/7 поверх
  • Ціна за м2  1 296 $

Ціна: 289900 $

  • 3 кім. квартира, 106 кв. м., 15/25 поверх
  • Ціна за м2  2 734 $

Ціна: 123000 $

  • 3 кім. квартира, 78 кв. м., 15/25 поверх
  • Ціна за м2  1 576 $

Ціна: 79000 $

  • 3 кім. квартира, 76 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 039 $

Ціна: 67000 $

  • 3 кім. квартира, 64 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  1 046 $

Ціна: 155000 $

  • 3 кім. квартира, 122 кв. м., 6/12 поверх
  • Ціна за м2  1 270 $

Ціна: 93000 $

  • 3 кім. квартира, 63 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 476 $

Ціна: 35799 $

  • 3 кім. квартира, 66,8 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  535 $

Ціна: 55000 $

  • 3 кім. квартира, 63 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  873 $

Ціна: 92000 $

  • 3 кім. квартира, 67 кв. м., 5/6 поверх
  • Ціна за м2  1 373 $

Ціна: 210000 $

  • 3 кім. квартира, 125 кв. м., 18/25 поверх
  • Ціна за м2  1 680 $

Ціна: 81083 $

Ціна: 120000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 1/4 поверх
  • Ціна за м2  1 846 $