Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6853 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 181000 $

  • 3 кім. квартира, 94 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 925 $

Ціна: 75000 $

Ціна: 38000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  584 $

Ціна: 41000 $

  • 3 кім. квартира, 55 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  745 $

Ціна: 58000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  892 $

Ціна: 130000 $

  • 3 кім. квартира, 84 кв. м., 16/18 поверх
  • Ціна за м2  1 547 $

Ціна: 157000 $

  • 3 кім. квартира, 105 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 495 $

Ціна: 62000 $

  • 3 кім. квартира, 48 кв. м., 2/2 поверх
  • Ціна за м2  1 291 $

Ціна: 62000 $

  • 3 кім. квартира, 48 кв. м., 2/2 поверх
  • Ціна за м2  1 291 $

Ціна: 68250 $

  • 3 кім. квартира, 55 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  1 240 $

Ціна: 145000 $

  • 3 кім. квартира, 68 кв. м., 12/16 поверх
  • Ціна за м2  2 132 $

Ціна: 65000 $

  • 3 кім. квартира, 55 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 181 $

Ціна: 65000 $

  • 3 кім. квартира, 71 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  915 $

Ціна: 19500 $

  • 3 кім. квартира, 54 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  361 $

Ціна: 64000 $

  • 3 кім. квартира, 66 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  969 $

Ціна: 139000 $

  • 3 кім. квартира, 105 кв. м., 13/16 поверх
  • Ціна за м2  1 323 $

Ціна: 120000 $

  • 3 кім. квартира, 85 кв. м., 16/22 поверх
  • Ціна за м2  1 411 $

Ціна: 80000 $

Ціна: 35000 $