Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6829 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 35000 $

Ціна: 46000 $

  • 3 кім. квартира, 54 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  851 $

Ціна: 67000 $

  • 3 кім. квартира, 63 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  1 063 $

Ціна: 93000 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 15/21 поверх
  • Ціна за м2  1 328 $

Ціна: 68900 $

Ціна: 18500 $

Ціна: 18500 $

Ціна: 195000 $

  • 3 кім. квартира, 76 кв. м., 17/26 поверх
  • Ціна за м2  2 565 $

Ціна: 109000 $

  • 3 кім. квартира, 109 кв. м., 7/8 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 9000000 грн

  • 3 кім. квартира, 80 кв. м., 2/3 поверх
  • Ціна за м2  112 500 грн

Ціна: 89500 $

  • 3 кім. квартира, 103 кв. м., 5/9 поверх
  • Ціна за м2  868 $

Ціна: 24000 $

  • 3 кім. квартира, 54 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  444 $

Ціна: 100000 $

  • 3 кім. квартира, 95 кв. м., 4/6 поверх
  • Ціна за м2  1 052 $

Ціна: 92000 $

  • 3 кім. квартира, 83 кв. м., 10/16 поверх
  • Ціна за м2  1 108 $

Ціна: 95000 $

  • 3 кім. квартира, 62 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  1 532 $