Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6829 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 62000 $

  • 3 кім. квартира, 87 кв. м., 3/4 поверх
  • Ціна за м2  712 $

Ціна: 35000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  538 $

Ціна: 137000 $

  • 3 кім. квартира, 60 кв. м., 8/24 поверх
  • Ціна за м2  2 283 $

Ціна: 79000 $

  • 3 кім. квартира, 66 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  1 196 $

Ціна: 170000 $

  • 3 кім. квартира, 93 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  1 827 $

Ціна: 80000 $

Ціна: 95000 $

  • 3 кім. квартира, 89 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 067 $

Ціна: 143040 $

  • 3 кім. квартира, 89 кв. м., 5/12 поверх
  • Ціна за м2  1 607 $

Ціна: 93000 $

  • 3 кім. квартира, 101 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  920 $

Ціна: 250000 $

  • 3 кім. квартира, 85 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  2 941 $

Ціна: 155000 $

Ціна: 120000 $

  • 3 кім. квартира, 94 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 276 $

Ціна: 159000 $

  • 3 кім. квартира, 117 кв. м., 2/12 поверх
  • Ціна за м2  1 358 $

Ціна: 115000 $

  • 3 кім. квартира, 75 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 533 $

Ціна: 250000 $

  • 3 кім. квартира, 103 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  2 427 $

Ціна: 123000 $

Ціна: 83000 $

  • 3 кім. квартира, 98 кв. м., 8/11 поверх
  • Ціна за м2  846 $