Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6829 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 215000 $

  • 3 кім. квартира, 99 кв. м., 3/16 поверх
  • Ціна за м2  2 171 $

Ціна: 72000 $

Ціна: 114000 $

  • 3 кім. квартира, 80 кв. м., 25/25 поверх
  • Ціна за м2  1 425 $

Ціна: 165000 $

Ціна: 250000 $

Ціна: 147000 $

  • 3 кім. квартира, 94 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 563 $

Ціна: 400000 $

  • 3 кім. квартира, 150 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  2 666 $

Ціна: 55000 $

  • 3 кім. квартира, 71 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  774 $

Ціна: 94000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  1 446 $

Ціна: 133089 $

  • 3 кім. квартира, 89 кв. м., 4/4 поверх
  • Ціна за м2  1 495 $

Ціна: 22000 $

  • 3 кім. квартира, 68 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  323 $

Ціна: 96487 $

  • 3 кім. квартира, 80 кв. м., 11/11 поверх
  • Ціна за м2  1 206 $

Ціна: 2261 $

  • 3 кім. квартира, 71 кв. м., 1/10 поверх
  • Ціна за м2  31 $

Ціна: 47000 $

  • 3 кім. квартира, 59 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  796 $

Ціна: 180000 $

Ціна: 100000 $

Ціна: 105000 $

  • 3 кім. квартира, 75 кв. м., 2/3 поверх
  • Ціна за м2  1 400 $

Ціна: 68000 $

Ціна: 40000 $

  • 3 кім. квартира, 73 кв. м., 2/2 поверх
  • Ціна за м2  547 $

Ціна: 69000 $

  • 3 кім. квартира, 55 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  1 254 $