Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6853 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 68000 $

  • 3 кім. квартира, 82 кв. м., 22/24 поверх
  • Ціна за м2  829 $

Ціна: 260000 $

Ціна: 150000 $

  • 3 кім. квартира, 90 кв. м., 9/21 поверх
  • Ціна за м2  1 666 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 60 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 250 $

Ціна: 110000 $

  • 3 кім. квартира, 76 кв. м., 8/25 поверх
  • Ціна за м2  1 447 $

Ціна: 31000 $

  • 3 кім. квартира, 63 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  492 $

Ціна: 85000 $

  • 3 кім. квартира, 68 кв. м., 12/16 поверх
  • Ціна за м2  1 250 $

Ціна: 79000 $

  • 3 кім. квартира, 66 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 196 $

Ціна: 37000 $

  • 3 кім. квартира, 65 кв. м., 5/9 поверх
  • Ціна за м2  569 $

Ціна: 130000 $

  • 3 кім. квартира, 86 кв. м., 8/19 поверх
  • Ціна за м2  1 511 $

Ціна: 55000 $

  • 3 кім. квартира, 88 кв. м., 10/16 поверх
  • Ціна за м2  625 $

Ціна: 83000 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  1 185 $

Ціна: 83000 $

  • 3 кім. квартира, 70 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  1 185 $

Ціна: 59000 $

  • 3 кім. квартира, 67 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  880 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 67 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  1 119 $

Ціна: 155777 $

  • 3 кім. квартира, 105 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  1 483 $