Продаж квартир

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 4, 5, 6, 7 Новобудова: +
Підібрано 539 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 241000 $

Ціна: 200000 $

  • 5 кім. квартира, 125 кв. м., 2/25 поверх
  • Ціна за м2  1 600 $

Ціна: 335000 $

  • 4 кім. квартира, 140 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  2 392 $

Ціна: 202000 $

  • 4 кім. квартира, 160 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 262 $

Ціна: 195000 $

  • 4 кім. квартира, 124 кв. м., 5/19 поверх
  • Ціна за м2  1 572 $

Ціна: 230000 $

  • 4 кім. квартира, 120 кв. м., 21/25 поверх
  • Ціна за м2  1 916 $

Ціна: 230000 $

  • 4 кім. квартира, 120 кв. м., 21/25 поверх
  • Ціна за м2  1 916 $

Ціна: 127000 $

  • 5 кім. квартира, 143 кв. м., 25/26 поверх
  • Ціна за м2  888 $

Ціна: 190000 $

  • 5 кім. квартира, 124 кв. м., 15/22 поверх
  • Ціна за м2  1 532 $

Ціна: 285000 $

  • 4 кім. квартира, 152 кв. м., 25/26 поверх
  • Ціна за м2  1 875 $

Ціна: 480000 $

  • 5 кім. квартира, 160 кв. м., 7/23 поверх
  • Ціна за м2  3 000 $

Ціна: 200000 $

Ціна: 355500 $

Ціна: 1000000 $

  • 6 кім. квартира, 284 кв. м., 25/26 поверх
  • Ціна за м2  3 521 $

Ціна: 1360000 $

  • 4 кім. квартира, 160 кв. м., 23/23 поверх
  • Ціна за м2  8 500 $

Ціна: 349560 $

  • 4 кім. квартира, 194 кв. м., 7/12 поверх
  • Ціна за м2  1 801 $

Ціна: 1310000 $

Ціна: 890000 $