Продаж квартир

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 4, 5, 6, 7 Новобудова: +
Підібрано 539 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 645000 $

  • 6 кім. квартира, 257 кв. м., 32/34 поверх
  • Ціна за м2  2 509 $

Ціна: 280000 $

  • 4 кім. квартира, 166 кв. м., 24/25 поверх
  • Ціна за м2  1 686 $

Ціна: 135000 $

  • 4 кім. квартира, 104 кв. м., 9/12 поверх
  • Ціна за м2  1 298 $

Ціна: 295000 $

Ціна: 650000 $

Ціна: 450000 $

  • 4 кім. квартира, 200 кв. м., 21/36 поверх
  • Ціна за м2  2 250 $

Ціна: 105000 $

  • 4 кім. квартира, 125 кв. м., 8/25 поверх
  • Ціна за м2  840 $

Ціна: 310000 $

  • 4 кім. квартира, 170 кв. м., 13/18 поверх
  • Ціна за м2  1 823 $

Ціна: 319000 $

  • 4 кім. квартира, 245 кв. м., 28/29 поверх
  • Ціна за м2  1 302 $

Ціна: 160000 $

  • 4 кім. квартира, 94 кв. м., 2/12 поверх
  • Ціна за м2  1 702 $

Ціна: 150700 $

  • 4 кім. квартира, 100 кв. м., 12/13 поверх
  • Ціна за м2  1 507 $

Ціна: 262000 $

  • 4 кім. квартира, 175 кв. м., 22/26 поверх
  • Ціна за м2  1 497 $

Ціна: 145000 $

Ціна: 250000 $

  • 6 кім. квартира, 212 кв. м., 24/36 поверх
  • Ціна за м2  1 179 $

Ціна: 430000 $

Ціна: 595000 $