Продаж квартир

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 4, 5, 6, 7 Новобудова: +
Підібрано 539 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 260000 $

  • 4 кім. квартира, 150 кв. м., 7/7 поверх
  • Ціна за м2  1 733 $

Ціна: 750000 $

  • 5 кім. квартира, 300 кв. м., 8/22 поверх
  • Ціна за м2  2 500 $

Ціна: 215000 $

  • 5 кім. квартира, 139 кв. м., 23/24 поверх
  • Ціна за м2  1 546 $

Ціна: 147000 $

  • 4 кім. квартира, 147 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 591724 $

Ціна: 388332 $

Ціна: 550000 $

  • 4 кім. квартира, 120 кв. м., 14/22 поверх
  • Ціна за м2  4 583 $

Ціна: 200000 $

  • 4 кім. квартира, 119 кв. м., 10/20 поверх
  • Ціна за м2  1 680 $

Ціна: 147330 $

  • 5 кім. квартира, 163 кв. м., 25/26 поверх
  • Ціна за м2  903 $

Ціна: 105000 $

  • 4 кім. квартира, 138 кв. м., 27/28 поверх
  • Ціна за м2  760 $

Ціна: 122000 $

  • 4 кім. квартира, 54 кв. м., 4/10 поверх
  • Ціна за м2  2 259 $

Ціна: 366000 $

  • 4 кім. квартира, 171 кв. м., 23/24 поверх
  • Ціна за м2  2 140 $

Ціна: 360000 $

Ціна: 300000 $

  • 5 кім. квартира, 130 кв. м., 5/12 поверх
  • Ціна за м2  2 307 $

Ціна: 1200000 $

Ціна: 1200000 $

  • 4 кім. квартира, 233 кв. м., 19/22 поверх
  • Ціна за м2  5 150 $

Ціна: 650000 $