Продаж квартир

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 4, 5, 6, 7 Новобудова: +
Підібрано 539 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 414120 $

  • 5 кім. квартира, 295 кв. м., 3/6 поверх
  • Ціна за м2  1 403 $

Ціна: 119000 $

  • 4 кім. квартира, 119 кв. м., 8/22 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 500000 $

  • 4 кім. квартира, 170 кв. м., 6/7 поверх
  • Ціна за м2  2 941 $

Ціна: 110000 $

  • 4 кім. квартира, 103 кв. м., 7/12 поверх
  • Ціна за м2  1 067 $

Ціна: 203000 $

  • 4 кім. квартира, 116 кв. м., 6/12 поверх
  • Ціна за м2  1 750 $

Ціна: 150000 $

  • 4 кім. квартира, 150 кв. м., 1/4 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 900000 $

  • 4 кім. квартира, 186 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  4 838 $

Ціна: 165000 $

  • 4 кім. квартира, 171 кв. м., 5/11 поверх
  • Ціна за м2  964 $

Ціна: 215000 $

  • 4 кім. квартира, 181 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 187 $

Ціна: 500000 $

  • 4 кім. квартира, 182 кв. м., 15/15 поверх
  • Ціна за м2  2 747 $

Ціна: 90000 $

  • 4 кім. квартира, 180 кв. м., 16/17 поверх
  • Ціна за м2  500 $