Продаж квартир

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 4, 5, 6, 7 Новобудова: +
Підібрано 539 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 340000 $

Ціна: 400000 $

Ціна: 595000 $

Ціна: 296838 $

  • 4 кім. квартира, 129 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  2 301 $

Ціна: 700000 $

Ціна: 1017500 $

  • 4 кім. квартира, 407 кв. м., 25/26 поверх
  • Ціна за м2  2 500 $

Ціна: 643000 $

  • 4 кім. квартира, 257 кв. м., 25/26 поверх
  • Ціна за м2  2 501 $

Ціна: 390000 $

  • 4 кім. квартира, 121 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  3 223 $

Ціна: 175000 $

  • 4 кім. квартира, 161 кв. м., 15/16 поверх
  • Ціна за м2  1 086 $

Ціна: 290000 $

  • 4 кім. квартира, 159 кв. м., 14/23 поверх
  • Ціна за м2  1 823 $

Ціна: 169000 $

  • 4 кім. квартира, 130 кв. м., 9/9 поверх
  • Ціна за м2  1 300 $

Ціна: 175000 $

  • 4 кім. квартира, 140 кв. м., 11/15 поверх
  • Ціна за м2  1 250 $

Ціна: 250250 $

  • 5 кім. квартира, 227 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 102 $

Ціна: 137000 $

  • 4 кім. квартира, 104 кв. м., 12/12 поверх
  • Ціна за м2  1 317 $

Ціна: 3500000 $

Ціна: 100000 $

  • 5 кім. квартира, 127 кв. м., 24/25 поверх
  • Ціна за м2  787 $