Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4842 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 92000 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 10/28 поверх
  • Ціна за м2  1 707 $

Ціна: 103000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  2 452 $

Ціна: 185060 $

Ціна: 70000 $

Ціна: 120000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 3/25 поверх
  • Ціна за м2  2 926 $

Ціна: 85000 $

Ціна: 75463 $

Ціна: 64000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  1 391 $

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 70 кв. м., 8/26 поверх
  • Ціна за м2  1 357 $

Ціна: 128000 $

  • 1 кім. квартира, 53 кв. м., 14/22 поверх
  • Ціна за м2  2 415 $

Ціна: 77500 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 5/25 поверх
  • Ціна за м2  1 614 $

Ціна: 33000 $

Ціна: 37000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  822 $

Ціна: 109999 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 15/16 поверх
  • Ціна за м2  2 499 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 4/11 поверх
  • Ціна за м2  1 463 $

Ціна: 40000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 21/23 поверх
  • Ціна за м2  930 $

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 4/30 поверх
  • Ціна за м2  1 039 $

Ціна: 58000 $

  • 1 кім. квартира, 26 кв. м., 21/27 поверх
  • Ціна за м2  2 230 $