Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 55500 $

Ціна: 44000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 2/24 поверх
  • Ціна за м2  1 023 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 27/27 поверх
  • Ціна за м2  1 718 $

Ціна: 85000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 17/31 поверх
  • Ціна за м2  1 666 $

Ціна: 54000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 23/25 поверх
  • Ціна за м2  1 227 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 11/25 поверх
  • Ціна за м2  1 486 $

Ціна: 72000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 9/28 поверх
  • Ціна за м2  1 531 $

Ціна: 67000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 8/8 поверх
  • Ціна за м2  1 634 $

Ціна: 32800 $

  • 1 кім. квартира, 26 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 261 $

Ціна: 47000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 10/11 поверх
  • Ціна за м2  1 205 $

Ціна: 67141 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 18/21 поверх
  • Ціна за м2  1 428 $

Ціна: 55500 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 23/25 поверх
  • Ціна за м2  1 500 $

Ціна: 40000 $

  • 1 кім. квартира, 55 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  727 $

Ціна: 41500 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 7/19 поверх
  • Ціна за м2  1 092 $

Ціна: 61320 $

  • 1 кім. квартира, 43.8 кв. м., 11/16 поверх
  • Ціна за м2  1 400 $

Ціна: 145000 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 19/25 поверх
  • Ціна за м2  1 351 $