Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 49000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 1/10 поверх
  • Ціна за м2  1 256 $

Ціна: 90000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 28/33 поверх
  • Ціна за м2  2 432 $

Ціна: 110000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 24/25 поверх
  • Ціна за м2  2 200 $

Ціна: 37000 $

  • 1 кім. квартира, 23 кв. м., 5/6 поверх
  • Ціна за м2  1 608 $

Ціна: 51570 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 2/6 поверх
  • Ціна за м2  1 357 $

Ціна: 129000 $

  • 1 кім. квартира, 57 кв. м., 20/24 поверх
  • Ціна за м2  2 263 $

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 9/25 поверх
  • Ціна за м2  1 325 $

Ціна: 45000 $

Ціна: 260000 $

Ціна: 66000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 11/25 поверх
  • Ціна за м2  1 404 $

Ціна: 109000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 13/24 поверх
  • Ціна за м2  2 180 $

Ціна: 41500 $

  • 1 кім. квартира, 39,6 кв. м., 15/24 поверх
  • Ціна за м2  1 047 $

Ціна: 35000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 21/23 поверх
  • Ціна за м2  921 $

Ціна: 105000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 7/25 поверх
  • Ціна за м2  2 234 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 1/25 поверх
  • Ціна за м2  1 547 $

Ціна: 135000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  2 812 $

Ціна: 215000 $