Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 93000 $

Ціна: 61500 $

Ціна: 56000 $

Ціна: 141960 $

  • 1 кім. квартира, 65 кв. м., 7/7 поверх
  • Ціна за м2  2 184 $

Ціна: 47000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 23/26 поверх
  • Ціна за м2  1 146 $

Ціна: 110000 $

Ціна: 2511200 грн

Ціна: 87000 $

Ціна: 49000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 3/4 поверх
  • Ціна за м2  1 289 $

Ціна: 123600 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 17/25 поверх
  • Ціна за м2  2 746 $

Ціна: 61000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 9/16 поверх
  • Ціна за м2  1 355 $

Ціна: 138092 $

Ціна: 250000 $

Ціна: 67000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 22/25 поверх
  • Ціна за м2  1 425 $

Ціна: 82000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 12/33 поверх
  • Ціна за м2  1 906 $

Ціна: 100000 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 9/16 поверх
  • Ціна за м2  3 225 $

Ціна: 137000 $

  • 1 кім. квартира, 64 кв. м., 20/25 поверх
  • Ціна за м2  2 140 $

Ціна: 160000 $

Ціна: 22500 $

  • 1 кім. квартира, 23 кв. м., 12/12 поверх
  • Ціна за м2  978 $