Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 71000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 16/25 поверх
  • Ціна за м2  1 651 $

Ціна: 92000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  2 044 $

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 24/24 поверх
  • Ціна за м2  1 232 $

Ціна: 53000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 13/25 поверх
  • Ціна за м2  1 325 $

Ціна: 49000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 20/25 поверх
  • Ціна за м2  1 065 $

Ціна: 258000 $

Ціна: 115759 $

Ціна: 103000 $

  • 1 кім. квартира, 35 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  2 942 $

Ціна: 48000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 5/8 поверх
  • Ціна за м2  1 454 $

Ціна: 73000 $

  • 1 кім. квартира, 37,8 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  1 931 $

Ціна: 130000 $

  • 1 кім. квартира, 53 кв. м., 8/26 поверх
  • Ціна за м2  2 452 $

Ціна: 37300 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 1/8 поверх
  • Ціна за м2  1 130 $

Ціна: 51000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 23/25 поверх
  • Ціна за м2  1 378 $

Ціна: 44000 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 14/25 поверх
  • Ціна за м2  1 466 $

Ціна: 142100 $

  • 1 кім. квартира, 54.85 кв. м., 5/6 поверх
  • Ціна за м2  2 590 $

Ціна: 77000 $

Ціна: 33839 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 15/22 поверх
  • Ціна за м2  914 $