Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 98000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 17/27 поверх
  • Ціна за м2  2 450 $

Ціна: 88000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 13/26 поверх
  • Ціна за м2  2 200 $

Ціна: 98000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 19/25 поверх
  • Ціна за м2  2 041 $

Ціна: 70000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 1/6 поверх
  • Ціна за м2  2 121 $

Ціна: 35000 $

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 25/26 поверх
  • Ціна за м2  1 600 $

Ціна: 64000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 15/26 поверх
  • Ціна за м2  1 391 $

Ціна: 39000 $

  • 1 кім. квартира, 27 кв. м., 22/25 поверх
  • Ціна за м2  1 444 $

Ціна: 125000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 3/4 поверх
  • Ціна за м2  2 604 $

Ціна: 35000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 2/5 поверх
  • Ціна за м2  1 060 $

Ціна: 89000 $

  • 1 кім. квартира, 62.7 кв. м., 11/25 поверх
  • Ціна за м2  1 419 $

Ціна: 48830 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 10/27 поверх
  • Ціна за м2  1 162 $

Ціна: 57000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 6/13 поверх
  • Ціна за м2  1 390 $

Ціна: 68000 $

  • 1 кім. квартира, 53 кв. м., 16/26 поверх
  • Ціна за м2  1 283 $

Ціна: 44053 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 17/26 поверх
  • Ціна за м2  1 159 $

Ціна: 79800 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 25/26 поверх
  • Ціна за м2  1 855 $