Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 41500 $

  • 1 кім. квартира, 60 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  691 $

Ціна: 34500 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  884 $

Ціна: 79000 $

Ціна: 138180 $

Ціна: 73500 $

  • 1 кім. квартира, 30.9 кв. м., 6/9 поверх
  • Ціна за м2  2 378 $

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 56 кв. м., 10/26 поверх
  • Ціна за м2  1 696 $

Ціна: 66000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 8/28 поверх
  • Ціна за м2  1 500 $

Ціна: 114000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 15/25 поверх
  • Ціна за м2  2 280 $

Ціна: 58000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 22/25 поверх
  • Ціна за м2  1 288 $

Ціна: 99000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 1/5 поверх
  • Ціна за м2  2 250 $

Ціна: 73000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 8/25 поверх
  • Ціна за м2  1 622 $

Ціна: 63300 $

Ціна: 62000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  1 878 $

Ціна: 56560 $

Ціна: 18500 $

Ціна: 155000 $

Ціна: 83602 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 3/13 поверх
  • Ціна за м2  1 607 $

Ціна: 45300 $

  • 1 кім. квартира, 28 кв. м., 11/13 поверх
  • Ціна за м2  1 617 $