Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 103000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 14/24 поверх
  • Ціна за м2  2 340 $

Ціна: 70100 $

Ціна: 78000 $

  • 1 кім. квартира, 58 кв. м., 22/24 поверх
  • Ціна за м2  1 344 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 4/4 поверх
  • Ціна за м2  1 145 $

Ціна: 87000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 4/7 поверх
  • Ціна за м2  1 812 $

Ціна: 126000 $

Ціна: 56740 $

Ціна: 83000 $

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 3/6 поверх
  • Ціна за м2  2 021 $

Ціна: 87000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  2 071 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 54 кв. м., 1/10 поверх
  • Ціна за м2  925 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 16/17 поверх
  • Ціна за м2  1 666 $

Ціна: 47000 $

  • 1 кім. квартира, 16 кв. м., 13/13 поверх
  • Ціна за м2  2 937 $

Ціна: 52000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 7/25 поверх
  • Ціна за м2  1 238 $

Ціна: 140000 $

  • 1 кім. квартира, 60 кв. м., 7/19 поверх
  • Ціна за м2  2 333 $

Ціна: 62000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 23/26 поверх
  • Ціна за м2  1 476 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 4/26 поверх
  • Ціна за м2  1 195 $

Ціна: 55000 $

Ціна: 30000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 4/24 поверх
  • Ціна за м2  789 $