Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 65000 $

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 2/14 поверх
  • Ціна за м2  2 162 $

Ціна: 35750 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  715 $

Ціна: 27000 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 11/16 поверх
  • Ціна за м2  900 $

Ціна: 95000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  2 021 $

Ціна: 98000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 14/16 поверх
  • Ціна за м2  2 177 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 3/6 поверх
  • Ціна за м2  1 153 $

Ціна: 85000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 3/10 поверх
  • Ціна за м2  2 125 $

Ціна: 108000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 25/26 поверх
  • Ціна за м2  2 297 $

Ціна: 40000 $

  • 1 кім. квартира, 33 кв. м., 18/24 поверх
  • Ціна за м2  1 212 $

Ціна: 89000 $

  • 1 кім. квартира, 60 кв. м., 15/17 поверх
  • Ціна за м2  1 483 $

Ціна: 98000 $

  • 1 кім. квартира, 54 кв. м., 2/7 поверх
  • Ціна за м2  1 814 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 8/18 поверх
  • Ціна за м2  1 973 $

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  1 951 $

Ціна: 33000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 6/10 поверх
  • Ціна за м2  702 $

Ціна: 26740 $

  • 1 кім. квартира, 38,2 кв. м., 3/22 поверх
  • Ціна за м2  700 $

Ціна: 53000 $

Ціна: 23650 $

  • 1 кім. квартира, 21 кв. м., 4/4 поверх
  • Ціна за м2  1 126 $