Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 31900 $

  • 1 кім. квартира, 29 кв. м., 4/4 поверх
  • Ціна за м2  1 100 $

Ціна: 64500 $

Ціна: 64000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 8/25 поверх
  • Ціна за м2  1 684 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 11/16 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 75259 $

  • 1 кім. квартира, 58 кв. м., 1/8 поверх
  • Ціна за м2  1 297 $

Ціна: 71000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 6/7 поверх
  • Ціна за м2  1 613 $

Ціна: 38000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 6/16 поверх
  • Ціна за м2  1 000 $

Ціна: 58000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 3/18 поверх
  • Ціна за м2  1 487 $

Ціна: 48000 $

  • 1 кім. квартира, 45 кв. м., 10/10 поверх
  • Ціна за м2  1 066 $

Ціна: 64000 $

  • 1 кім. квартира, 32 кв. м., 4/12 поверх
  • Ціна за м2  2 000 $

Ціна: 60000 $

  • 1 кім. квартира, 48 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  1 250 $

Ціна: 78000 $

  • 1 кім. квартира, 50 кв. м., 8/10 поверх
  • Ціна за м2  1 560 $

Ціна: 128000 $

  • 1 кім. квартира, 51 кв. м., 7/14 поверх
  • Ціна за м2  2 509 $

Ціна: 49000 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 58 кв. м., 20/21 поверх
  • Ціна за м2  1 982 $