Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4862 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 153000 $

  • 1 кім. квартира, 57 кв. м., 19/23 поверх
  • Ціна за м2  2 684 $

Ціна: 117000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 12/16 поверх
  • Ціна за м2  2 925 $

Ціна: 116500 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 13/25 поверх
  • Ціна за м2  2 709 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 22 кв. м., 5/27 поверх
  • Ціна за м2  2 272 $

Ціна: 150000 $

  • 1 кім. квартира, 52 кв. м., 14/18 поверх
  • Ціна за м2  2 884 $

Ціна: 124000 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 5/16 поверх
  • Ціна за м2  2 952 $

Ціна: 62000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 7/15 поверх
  • Ціна за м2  1 550 $

Ціна: 74000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 17/5 поверх
  • Ціна за м2  1 608 $

Ціна: 45000 $

  • 1 кім. квартира, 34 кв. м., 2/24 поверх
  • Ціна за м2  1 323 $

Ціна: 55000 $

  • 1 кім. квартира, 56 кв. м., 6/17 поверх
  • Ціна за м2  982 $

Ціна: 33000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 5/9 поверх
  • Ціна за м2  891 $

Ціна: 115000 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 24/25 поверх
  • Ціна за м2  2 500 $

Ціна: 120000 $

Ціна: 35950 $

  • 1 кім. квартира, 31 кв. м., 3/5 поверх
  • Ціна за м2  1 159 $

Ціна: 179000 $

Ціна: 49450 $

Ціна: 44000 $

Ціна: 39000 $

  • 1 кім. квартира, 28 кв. м., 3/13 поверх
  • Ціна за м2  1 392 $