Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4848 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 58000 $

Ціна: 50000 $

Ціна: 50900 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 5/27 поверх
  • Ціна за м2  1 375 $

Ціна: 57502 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 5/7 поверх
  • Ціна за м2  1 402 $

Ціна: 40000 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 1/14 поверх
  • Ціна за м2  1 081 $

Ціна: 47000 $

Ціна: 73000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 22/23 поверх
  • Ціна за м2  1 553 $

Ціна: 78500 $

Ціна: 80000 $

  • 1 кім. квартира, 44 кв. м., 22/23 поверх
  • Ціна за м2  1 818 $

Ціна: 72000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 22/23 поверх
  • Ціна за м2  1 531 $

Ціна: 75000 $

  • 1 кім. квартира, 47 кв. м., 23/24 поверх
  • Ціна за м2  1 595 $

Ціна: 252000 $

  • 1 кім. квартира, 80 кв. м., 11/12 поверх
  • Ціна за м2  3 150 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 40 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 250 $

Ціна: 91000 $

  • 1 кім. квартира, 39 кв. м., 5/10 поверх
  • Ціна за м2  2 333 $

Ціна: 43 $

  • 1 кім. квартира, 30 кв. м., 13/25 поверх
  • Ціна за м2  1 $

Ціна: 40000 $

  • 1 кім. квартира, 29 кв. м., 2/14 поверх
  • Ціна за м2  1 379 $

Ціна: 64000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  1 306 $

Ціна: 64000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 4/5 поверх
  • Ціна за м2  1 306 $

Ціна: 73400 $

Ціна: 89500 $

  • 1 кім. квартира, 36 кв. м., 10/26 поверх
  • Ціна за м2  2 486 $