Продаж квартир 3-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 3
Підібрано 6853 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 65000 $

  • 3 кім. квартира, 71 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  915 $

Ціна: 105500 $

  • 3 кім. квартира, 89 кв. м., 3/3 поверх
  • Ціна за м2  1 185 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 68 кв. м., 8/9 поверх
  • Ціна за м2  1 102 $

Ціна: 45000 $

  • 3 кім. квартира, 64 кв. м., 4/9 поверх
  • Ціна за м2  703 $

Ціна: 59000 $

  • 3 кім. квартира, 89.4 кв. м., 13/14 поверх
  • Ціна за м2  659 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 87 кв. м., 3/9 поверх
  • Ціна за м2  862 $

Ціна: 69000 $

  • 3 кім. квартира, 84 кв. м., 16/16 поверх
  • Ціна за м2  821 $

Ціна: 57000 $

Ціна: 65000 $

  • 3 кім. квартира, 71 кв. м., 2/9 поверх
  • Ціна за м2  915 $

Ціна: 90000 $

  • 3 кім. квартира, 85 кв. м., 16/18 поверх
  • Ціна за м2  1 058 $

Ціна: 42000 $

  • 3 кім. квартира, 68 кв. м., 2/2 поверх
  • Ціна за м2  617 $

Ціна: 75000 $

  • 3 кім. квартира, 92 кв. м., 1/9 поверх
  • Ціна за м2  815 $

Ціна: 30000 $

  • 3 кім. квартира, 56 кв. м., 1/2 поверх
  • Ціна за м2  535 $

Ціна: 275000 $

Ціна: 185000 $

  • 3 кім. квартира, 80 кв. м., 9/10 поверх
  • Ціна за м2  2 312 $

Ціна: 150000 $

  • 3 кім. квартира, 99 кв. м., 11/28 поверх
  • Ціна за м2  1 515 $

Ціна: 189000 $

  • 3 кім. квартира, 97 кв. м., 5/5 поверх
  • Ціна за м2  1 948 $