Продаж квартир 1-кімнатних

Додаткові параметри пошуку
Запит: Кімнат: 1 Новобудова: +
Підібрано 4841 об'єктів
Вид:
Сортування:

Ціна: 51500 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 7/9 поверх
  • Ціна за м2  1 051 $

Ціна: 31600 $

  • 1 кім. квартира, 42 кв. м., 12/14 поверх
  • Ціна за м2  752 $

Ціна: 65000 $

  • 1 кім. квартира, 61 кв. м., 27/30 поверх
  • Ціна за м2  1 065 $

Ціна: 53500 $

  • 1 кім. квартира, 43 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  1 244 $

Ціна: 67000 $

  • 1 кім. квартира, 49 кв. м., 11/25 поверх
  • Ціна за м2  1 367 $

Ціна: 47500 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 2/10 поверх
  • Ціна за м2  1 283 $

Ціна: 180000 $

Ціна: 55100 $

  • 1 кім. квартира, 37 кв. м., 4/14 поверх
  • Ціна за м2  1 489 $

Ціна: 45000 $

  • 1 кім. квартира, 26 кв. м., 20/26 поверх
  • Ціна за м2  1 730 $

Ціна: 43999 $

  • 1 кім. квартира, 46 кв. м., 4/13 поверх
  • Ціна за м2  956 $

Ціна: 50000 $

  • 1 кім. квартира, 41 кв. м., 1/3 поверх
  • Ціна за м2  1 219 $

Ціна: 45000 $

  • 1 кім. квартира, 38 кв. м., 1/6 поверх
  • Ціна за м2  1 184 $

Ціна: 36120 $

Ціна: 42140 $

Ціна: 37350 $

Ціна: 38000 $

  • 1 кім. квартира, 26 кв. м., 17/24 поверх
  • Ціна за м2  1 461 $

Ціна: 80800 $

  • 1 кім. квартира, 77 кв. м., 2/25 поверх
  • Ціна за м2  1 049 $